so 3.12.2011 |

Zápas Dukla Praha - Karviná

Mladší dorostenci měli velice špatný vstup do utkání a nechali soupeře získat v prvních minutách utkání vedení o 5 - 6 branek. Vinu na špatném vstupu vidím v malé koncentraci, špatném rozcvičení po dlouhé cestě a tím i malou agresivitu v obraně. Soupeř nás přehrával ve všech činnostech. Připočteme-li k tomu ještě celou řadu zahozených 100% šancí, není se proč divit vedení soupeře. Po důrazné domluvě trenéra Laclavíka v oddechovém čase, nastal u hráčů dokonalý obrat. K výborné obranné činnosti se přidal výborným výkonem i mladý Nolč v brance, který nahradil nevýrazného Suchého. Po zisku míče jsme přecházeli do rychlých útoků a v postupném útoku naši hru skvěle dirigoval Jakub Gasior. Od 21 min. jsme začali otáčet nepříznivé skóre 8 : 14 na poločasových 19 : 17 v náš prospěch. Ve druhém poločase naši hráči pokračovali ve svém výborném výkonu a v pohodě dokráčeli k zaslouženému vítězství, které se ovšem nerodilo lehce!! Hráči si musí uvědomit, že musí hrát v maximálním nasazení od prvního až do posledního hvizdu rozhodčích!! Měli by mít v živé paměti zbytečné ztráty bodů v Plzni a v Novém Veselí!! Tuto neděli doma hostí družstvo Náchoda. Jsem přesvědčen, že podzimní část soutěžního ročníku 2011/2012, zakončí vítězstvím a udrží si šanci v boji o titul. V zimní přestávce budou mít dostatek času na odstranění řady chyb, které v průběhu utkání vyprodukují!!